Kilka słów o nas

Jesteśmy rodzinną firmą projektowo-wykonawcza działająca na rynku od 1998 roku. Projektujemy oraz wykonujemy meble na wymiar do budynków mieszkalnych i usługowych. Oferujemy również usługi w zakresie projektowania architektonicznego, budownictwa oraz kompleksowego wykończania wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza firma działa na rynku już od 1998 roku.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji pozwoliło nam z biegiem czasu poszerzać naszą działalność o kolejne obszary usług. Obecnie jako jedna z nielicznych polskich firm oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektonicznego, aranżacji wnętrz oraz realizacji budynków wraz z wykonawstwem mebli i zabudów meblowych na wymiar.

Projektant mebli łazienkowych Mikołów
Nasze projekty i realizacje są zróżnicowane pod względem skali i skomplikowania.

W naszym portfolio odnajdą Państwo budynki mieszkalne, hotele, restauracje, baseny, duże korporacyjne biura, budynki usługowe, kapliczki, kościoły, aranżacje ogrodów, skwerów i wiele innych. Naszą działalność uzupełnia stała współpraca z branżowymi firmami, dzięki czemu możemy oferować konkretne rozwiązania dopasowane do projektu oraz indywidualnych potrzeb klienta. Wychodzimy z założenia, że to potrzeby, cele i możliwości inwestora są dla nas nadrzędną wytyczną podczas procesu projektowania oraz ustalania zakresu usług.

Działamy głównie na terenie Śląska, aczkolwiek posiadamy również realizację na terenie całego kraju i za granicą.